11 września 2014

Wyniki rocznicowego konkursu

Witajcie!  Nadszedł wreszcie moment ogłoszenia wyników mojego rocznicowego konkursu. Cieszy mnie bardzo, że znaleźli się chętni, którzy wzięli w nim udział. Zgłosiło się bowiem 23 osoby, co jest liczbą całkiem satysfakcjonującą, zważywszy na to, że konkurs do prostych nie należał i wymagał nieco zaangażowania i poświęcenia czasu. Dziękuję Wam więc za Wasze pomysły – przyznam, że naprawdę trudno było mi wybrać tę jedną osobę, która zgarnie nagrodę. Po kilkukrotnych czytaniach i analizie wszystkich pomysłów, podjęłam decyzję, że trafi on do: Ann. za – moim zdaniem – niezwykle chwytliwe, rzeczowe, ale i pomysłowe hasło: Gdy w książkowym świecie wieje nudą, wejdź na Nieidentyczne Półki i odkryj nowe cudo!
Gratuluję Ci serdecznie i już ślę do Ciebie e-maila :)

A wszystkich, którym nie udało się wygrać, zapraszam już teraz na mój następny konkurs, który ogłoszę niebawem. Będzie on miał nieco inną formułę, która – myślę, że - Wam się spodoba. Dziękuję również za przemiłe życzenia. Czytając je, utwierdziłam się w przekonaniu, że blogowanie jest tym, co naprawdę lubię robić i co daje mi niezwykłą satysfakcję. Choć – jak sądzę – zauważaliście, że w tym tygodniu nie jestem obecna w blogowym świecie. Wierzcie mi, mam niezwykle dużo pracy. Ciężko wyrobić mi się w ciągu doby. Wydaję mi się, że ma ona za mało godzin... Ale powoli wszystko układam i porządkuję, więc liczę na to, że przyszły tydzień będzie spokojniejszy. Zaległości na Waszych blogach – oczywiście - nadrobię w weekend! Oj, będę miała, co czytać, nie ma co! 

Tymczasem, muszę już uciekać! Raz jeszcze dziękuję wszystkim za zgłoszenia, gratuluję zwyciężczyni i życzę Wam spokojnego wieczoru. 

Pozdrawiam
Do kolejnego napisania (spodziewajcie się go w sobotę)    
nieidentyczna

18 komentarzy:

 1. Gratuluje. Faktycznie ciekawe hasło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję! Jest mi niezmiernie miło! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) hasło świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje. Świetne hasło, powinnaś je sobie gdzieś na blogu ''zapisać'' :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Hasło jest genialne!

  OdpowiedzUsuń
 6. O matko, zapomniałam wziąć udział :( A przecież tak pamiętałam :(
  No nic- czytałam wszystkie hasła i naprawdę wszystkie były świetne, więc gratuluję zwyciężczyni :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję ;)
  Zapraszam do mnie na konkurs!

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzeczywiście jej hasło jest świetne. Ja wymyśliłam takie tandetne, że dałam sobie spokój z podzieleniem się nim z tobą :) Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję zwyciężczyni! Zgadzam się, że hasło jest chwytliwe. W 100% zgadzam się z Twoim wyborem ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję, hasło rzeczywiście bardzo fajne ;) Z niecierpliwością oczekuję na kolejny konkurs ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję!:)) Zauważyłam, że jakoś Cię mniej w tym tygodniu w Blogosferze, ale oprócz bloga, jest tysiąc innych ważniejszych obowiązków, które same się, niestety, nie zrobią. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, w tym tygodniu jakoś się one wybitnie namnożyły. Chodziłam spać po północy i zwyczajnie nie miałam kiedy, zaglądać na bloga...

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...